mitmichael napisał(a):

|
Tak jak ktos napisal - nie mozna rozbijac wspołpracy Meliksona i Ilieva bo od poczatku bardzo dobrze sie rozumieja i musza grac blisko siebie. Za Malego Nunez i jedziemy
|
Po co Nunez

? jak on jest bardziej defensywnym zawodnikiem

nie potrzebny nam 3 defensor