Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5464
Stary 25.07.2011, 17:55
wislacki napisał(a):Wyświetl post
Nie było kibicowskiego tematu na Skonto, więc zapytam w tym temacie:

do ludzi którzy siedzieli na G - czy istniał tam jakiś doping? Była jakaś grupka udzielających się? Było by z kim pośpiewać, czy większość tam zasiadających to "siadaj, nie zasłaniaj"?
Oglądnij sobie filmik z dopingu np z oficcjalnej, to będziesz wiedział...
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując