|
powiadasz że chcesz zagrać taktyką Skonto?
Jeśli gramy na wyjeździe z w miare równorzędną drużyną to trzeba trochę ostudzić ich zapał akcjami ofensywnym, bo tak to nas zepchną na 30 metr i zanim coś wyprowadzimy to będzie 1-0 a nie 0-1 i co wtedy? Strzelić gola na wyjeździe to jest priorytet, nie gramy z Barceloną.Jak nawet przyjdzie tam przegrać to takim wynikiem by przy potencjalnym objęciu prowadzenia na R22 to oni gonili awans.
0-0 to nie jest taki zły wynik dla Bułgarów, wystarczy że u nas trafią raz do siatki to my musimy 2x.
Dla mnie w tym meczu musimy pokazać jaja, kitranie bramki nic nie da, jesteśmy słabi w tym elemencie.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 25.07.2011 o godz. 17:58.
|