Gucio25 napisał(a):

jeśli mam trochę gotówki w euro, to udając się do kantoru, muszę patrzeć na cenę kupna, jeśli chcę je wymienić na pln, tak?
.
|
Pamiętaj że w okolicach rynku zazwyczaj walą na kursach.Na wielopolu są zazwyczaj dobre kursy.
A ja mam inne pytanie - czy dalej tak jest że jak mam kartę na jedną linię to mogę jechać inną jeśli w danym momencie, trasa pokrywa się z tą 'moją'?