Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14618
Stary 25.07.2011, 17:32
jcts napisał(a):Wyświetl post
Jak w tym sezonie będzie z magazynami w C+, skoro kolejka w Poniedziałek się kończy? Liga+ dalej w sobotę a Liga+Extra w Poniedziałek?
I wiadomo już coś jacy będą eksperci w C+, ktoś nowy dochodzi?
1.Wszystko bedzie po staremu - w sobote Liga+ a w niedziele Liga+Extra, poniedziałkowego magazynu w Canal+ nie bedzie, beda natomiast skroty w Eurosporcie i oczywiscie magazyny w polsacie
2. Nikt nowy nie dochodzi, nie bedzie natomiast Tomka Wieszczyckiego - jego LKS awansowal do Ekstraklasy wiec musiał zakonczyc wspołprace z Canal+ (mowił o tym w Lidze+ pod koniec ubiegłego sezonu)
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 25.07.2011 o godz. 17:51.
Odpowiedz cytując