Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
m94
Member
Od: 05.2011
Offline
#
5463
25.07.2011, 17:27
Zieniu1906 dokładnej liczby nikt ci nie poda,gdyz po prostu nikt takiego z nas info nie posiada.Z tego co wiem w dniu dzisiejszym nie po południu już nie było biletów na C3 a pozostałe trybuny sektora C z wolnymi miejscami,także do dzieła po bilety.
m94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do m94
Znajdź inne posty napisane przez m94