Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50580
Stary 25.07.2011, 17:21
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
(...)

PS. Podoba mi się wybiórczość:

Maaskant mówi: "Nie mamy zespołu na LM" - Brawo, szczere spojrzenie na sprawe, gość, który zna się lepiej więc ma racje
Valckx mówi: "Wisła byłaby w czołówce Eredivise" - Tiaa, ładne mydlenie oczu i robienie grunty pod zimowe transfery.
Dlaczego? 'Nie mamy zespołu na ligę mistrzów, natomiast jeśli byśmy grali w Eredivise to byli byśmy w czołówce tej ligi'. Mnie to logicznie pasuje. Mamy ładny stadion, kadrę, ambicje, kibiców i historie, nie ma się czego wstydzić, można tak uważać.

To nie wybiórczość czy mydlenie oczu tylko fajna polityka i PR.

IMHO w tym przypadku głupota mówiącego: "To bzdura, jesteśmy za słabi" równa jest głupocie kogoś kto twierdzi inaczej. Jako kibic masz do wyboru: albo jesteś naiwny ze wierzysz w taka myśl albo jesteś ignorantem i pewnych faktów nie widzisz. Wedle uznania, co kto woli i co komu na rękę.
Odpowiedz cytując