Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10603
Stary 25.07.2011, 16:27
Titto napisał(a):Wyświetl post
Chętnie zobaczyłbym tą dwójkę, w następnym sezonie w Wiśle. Obaj wybrani niedawno do jedenastki Copa America.
http://www.transfermarkt.co.uk/en/os...ler_55237.html
http://www.transfermarkt.co.uk/en/ga...ler_37966.html
W dodatku ten drugi ma polskie korzenie http://gwizdek24.se.pl/pilka-nozna/p...ki_194125.html
Faktycznie możnaby się o nich postarać, choć to kolejni, których loty na kadrę byłyby co najmniej długie.
Ostatnio edytowane przez filemon : 25.07.2011 o godz. 16:29.
Odpowiedz cytując