Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10602
Stary 25.07.2011, 16:21
Chętnie zobaczyłbym tą dwójkę, w następnym sezonie w Wiśle. Obaj wybrani niedawno do jedenastki Copa America.
http://www.transfermarkt.co.uk/en/os...ler_55237.html
http://www.transfermarkt.co.uk/en/ga...ler_37966.html
Odpowiedz cytując