palladynTS napisał(a):

Boże...ludzie co Wy tu wypisujecie to normalnie sie dupsko marszczy.
Wisła 4 w Eredivisie?
Na jakiej podstawie?Ze Stan tak powiedział? Nie doszło do Was jeszcze że Valckx to świetny orator?Być może już szyje podwaliny pod nastepne okienko.Dla mnie to proste.To ze do tego doda odrobine kurtuazji,to też tylko dobrze o Nim świadczy.
...
Wisła w czołówce Eredivisie 
Przypomnę tylko że ciężko w ubiegłym sezonie grało się nam z Górnikiem Zabrze,Śląskiem Wrocław,Arką Gdynia czy Polonią Bytom.Zejdźcie na ziemie co poniektórzy...
|
Tak, a które ekipy poza PSV, Ajaxem, Twente i może AZ Alkmaar byłyby poza naszym zasięgiem? Uważasz że w dwumeczu Wisła-Groningen nie bylibyśmy faworytem?