Wyświetl pojedynczy post
miodzio
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Lębork/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50573
Stary 25.07.2011, 14:39
Może po prosty Kowalski z kontraktem 25 tysięcy miesięcznie jest złym zawodnikiem, ale już za 5 tysięcy wszystko gra Pewne jest to, że póki co się nie sprawdził, a mimo wszystko dalej siedzi w Wiśle...
Odpowiedz cytując