Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50572
Stary 25.07.2011, 14:35
Boże...ludzie co Wy tu wypisujecie to normalnie sie dupsko marszczy.
Wisła 4 w Eredivisie?
Na jakiej podstawie?Ze Stan tak powiedział? Nie doszło do Was jeszcze że Valckx to świetny orator?Być może już szyje podwaliny pod nastepne okienko.Dla mnie to proste.To ze do tego doda odrobine kurtuazji,to też tylko dobrze o Nim świadczy.
...
Wisła w czołówce Eredivisie
Przypomnę tylko że ciężko w ubiegłym sezonie grało się nam z Górnikiem Zabrze,Śląskiem Wrocław,Arką Gdynia czy Polonią Bytom.Zejdźcie na ziemie co poniektórzy...
Odpowiedz cytując