Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2759
Stary 25.07.2011, 14:22
Brak Małeckiego jest jednak sporym osłabieniem - Małecki formę narazie ma słabą - ale to jednak kreatywny piłkarz. 3 razy straci ale raz zrobi dobrą akcję z niczego.

Litex to mocny rywal, liczę jednak że Wisła zagra z pełnym zaangarzowaniem i ambicją i wygramy tam bez straty bramki. Było by świetnie choć wiadomo że pieniędzy bym na to nie postawił ...
Odpowiedz cytując