Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50569
Stary 25.07.2011, 13:35
Mówcie co chcecie, ja myślę, że to dobry ruch Wisły. Fakt, możecie powiedzieć, że chłopak ma już 22 lata, a w ogóle nie gra w pierwszym składzie, więc po co nam on, ale skoro dostał szansę debiutu w pierwszej drużynie, to znaczy, że się wyróżnia na tle rówieśników I przestańcie pie*rzyć o jego zarobkach, bo nie sądze, żebyśmy wydawali jakieś bajońskie sumy na pensje tego chłopaka.
Odpowiedz cytując