Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
Salamanca
Member
Od: 08.2008
Offline
#
9881
25.07.2011, 13:33
TymonPRO
napisał(a):
Salamanca a remisu w połowie to niedopuszczasz
Dopuszczam jak najbardziej - zreszta jest to najbardziej prawdopodobny wynik ale wtedy kursy sa juz niskie i nie oplaca sie
Salamanca
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Salamanca
Znajdź inne posty napisane przez Salamanca