El'kabat napisał(a):

Salamanca-została Ci jeszcze jedna opcja specu X/X i wtedy wszystkie stawki wtapiasz..
Co do meczu Wisły to ja bym obstawiał remis.Ale nie obstawiam z wiadomych wzgledow
|
Spece, jeszcze jest 1/1, 2/2, x/2, x/1
A ja się chyba skuszę na Wisłę, albo ewentualnie spróbuję delikatnie Genkov strzeli jak będzie gdzieś dostępne.
Graliśmy z Schalke - strzelił nam Hajto, graliśmy z Pao - strzelił nam Olisabebe. Teraz Bułgarzy grają z nami i dodatkowa motywacja dla Gienka ;p