Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2754
Stary 25.07.2011, 12:25
Oby nie przegrać. Bramkowy remis byłby ok. Za Małego raczej Kirm.

P.S. Dzwoniłem też do Polsatu. Miła Pani poinformowała, że mecz od 19:30 w otwartym Polsacie
Odpowiedz cytując