hawaiisurfer napisał(a):

kolend, masz rację, może przesadziłem trochę z tym niedawno, bo to jakoś 2-3 lata temu
|
Cztery dokładnie rzecz ujmując.
Myślę, że on jest idealny na naszą Ekstraklasę do właśnie takiego Bełchatowa, a niestety nie do Wisły, szczególnie na mecze pucharowe. Aktualnie przynajmniej. Mam nadzieję, że Kirm jest w stanie zagrać przynajmniej większość meczu na wysokim poziomie
Wisła już w Sofii.
http://wislaportal.pl/news.php?id=20592
PS:
Na przyszłość - Kirmem, nie Kirm'em. Tak samo Kirma, Kirmowi, itd. Podobnie z Litexem, Litexowi, Litexu itd.
Apostrof używamy wtedy, gdy odmieniając zagraniczne imię/nazwisko/nazwę musimy zmienić jego domyślną formę. Wtedy właśnie stosuje się apostrof. - czytaj np. Harry'emu zamiast Harremu, ale już Kirmowi, a nie Kirm'owi (bo apostrof nic tu nie zmienia)
