Acapelo napisał(a):

|
Moim zdaniem w środku na ofensywnym pomocniku zagra Jirsak a na prawej pomocy Melikson
|
Tego się najbardziej obawiam. Człowiek-widmo w środku razem z Wilkiem i Sobolem, którzy nawet nie myślą o włączaniu się do ofensywy.
Do tego jedyne nasze zagrożenie z poprzedniego dwumeczu, para Iliev - Melikson graliby po przeciwnych stronach boiska...