Wyświetl pojedynczy post
hawkins
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2751
Stary 25.07.2011, 12:17
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem w środku na ofensywnym pomocniku zagra Jirsak a na prawej pomocy Melikson
Tego się najbardziej obawiam. Człowiek-widmo w środku razem z Wilkiem i Sobolem, którzy nawet nie myślą o włączaniu się do ofensywy.

Do tego jedyne nasze zagrożenie z poprzedniego dwumeczu, para Iliev - Melikson graliby po przeciwnych stronach boiska...
Odpowiedz cytując