Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
marlyd
Member
Od: 07.2003
Offline
#
5457
25.07.2011, 11:56
markowywislak
napisał(a):
wiecie jak tam kolejki?
Sorry za OT
Właśnie wróciłem, 15 min stania za biletem. Kolejka też do wyrobienia Kart Kibica.
marlyd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marlyd
Znajdź inne posty napisane przez marlyd