Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5456
Stary 25.07.2011, 11:48
Nie było kibicowskiego tematu na Skonto, więc zapytam w tym temacie:

do ludzi którzy siedzieli na G - czy istniał tam jakiś doping? Była jakaś grupka udzielających się? Było by z kim pośpiewać, czy większość tam zasiadających to "siadaj, nie zasłaniaj"?
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując