|
Nie było kibicowskiego tematu na Skonto, więc zapytam w tym temacie:
do ludzi którzy siedzieli na G - czy istniał tam jakiś doping? Była jakaś grupka udzielających się? Było by z kim pośpiewać, czy większość tam zasiadających to "siadaj, nie zasłaniaj"?
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
|