Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2743
Stary 25.07.2011, 11:09
hawaiisurfer napisał(a):Wyświetl post
Ja myślę, że to byłby bardzo dobry sprawdzian właśnie dla Garguły. W końcu jak nie teraz, to kiedy?
No właśnie nie teraz. Niech sobie hasa w meczach TME albo PP. Nie uważasz że wysoce lekkomyślne i nierozważne jest wystawienie go w podstawowym składzie najważniejszego meczu roku? Chyba, że kontaktujesz się regularnie z Maaskantem, wtedy chapeau bas i mów nam więcej
Odpowiedz cytując