hawaiisurfer napisał(a):

|
Ja myślę, że to byłby bardzo dobry sprawdzian właśnie dla Garguły. W końcu jak nie teraz, to kiedy?
|
No właśnie nie teraz. Niech sobie hasa w meczach TME albo PP. Nie uważasz że wysoce lekkomyślne i nierozważne jest wystawienie go w podstawowym składzie najważniejszego meczu roku? Chyba, że kontaktujesz się regularnie z Maaskantem, wtedy chapeau bas i mów nam więcej
