|
Środka pola Maaskant nie zmieni na pewno, zagra Wilk i Sobolewski, jednak mam nadzieję, że jeśli będzie dobry wynik yo Nunez dostanie szansę od 65 minuty, bo wydaje mi się, że ten zawodnik będzie strzałem w dziesiątkę - być może się mylę. Obrona bez zmian, oprócz Paljic'ia - pewnie będzie Diaz. Środka obrony nie można nagle zmieniać, jeszcze w tak ważnym meczu - mimo, że Jaliens jest cholernie niepewny, ale podejrzewam, że gdyby jego wymienić to w tej chwili byłoby to samo, może nawet gorzej, bo reszta nie jest zgrana z Chavez'em i mogłoby to przynieść przypadkowe bramki.
|