vaazon napisał(a):

|
Tych strat ma za dużo. Z kelnerami jeszcze nie było większych konsekwencji, ale grając przeciwko dobrej drużynie możemy łatwo stracić bramkę przez niego.
|
To nie straty Małeckiego powodują zagrożenie pod naszą bramką ,ale z przykrością muszę napisać ,że przeważnie Sobolewskiego przy wyprowadzaniu piłki z naszej połowy....