Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
alarazboy1
Member
Od: 07.2010
Offline
#
5454
25.07.2011, 10:47
jeśli Wisła wywiezie dobry wynik z Bułgarii może być komplet...jeśli przegra na pewno nie będzie...
większość czeka na jutrzejszy mecz..
jak Wisełka pokaże się z dobrej strony to pojdą na mecz ......ale czy to są prawdziwi kibice
alarazboy1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do alarazboy1
Znajdź inne posty napisane przez alarazboy1