Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
alarazboy1
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5454
Stary 25.07.2011, 10:47
jeśli Wisła wywiezie dobry wynik z Bułgarii może być komplet...jeśli przegra na pewno nie będzie...
większość czeka na jutrzejszy mecz..
jak Wisełka pokaże się z dobrej strony to pojdą na mecz ......ale czy to są prawdziwi kibice
Odpowiedz cytując