jedno jest pewne Maaskant wymieni tylko za Małeckiego kogoś i nic więcej nie zmieni, jakby ktoś nie zauważył Maaskant ma swoją żelazną jedenastkę i nie lubi zbytnio nic w niej zmieniać, jeśli jest konieczność to wtedy dokonuje zmiany, ale wszystkie decyzje należy pozostawić naszemu trenerowi, On z nimi przebywa wie na co każdego stać i nie ma co się bawić w zbędne dywagacje kto za kogo itd, takie jest moje zdanie na ten temat

Jedyne o co proszę to zmiany okolo 65 minuty, bo jak widziałem ze Skonto od 70 minuty zawodnicy oddychali rękawami
