Wyświetl pojedynczy post
hawaiisurfer
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2737
Stary 25.07.2011, 10:40
Ja myślę, że to byłby bardzo dobry sprawdzian właśnie dla Garguły. W końcu jak nie teraz, to kiedy? Kirm na pewno nie będzie w stanie grać całego meczu, a na podmęczonego rywala może to być nasz as w rękawie. Musi być dobrze, tylko ten Jaliens mnie martwi - oby nie popełnił żadnego poważniejszego błędu. A Lamey niech udowodni w tych meczach, że jest dobry, że zależy mu na dobrej grze.

JJJBG!!!
Odpowiedz cytując