Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9874
Stary 25.07.2011, 10:33
Pytanie nie powinno dotyczyć tylko bah, ale każdego buka netowego. A odpowiedź znają chyba tylko w niebie. Ja z niecierpliwością czekam aż polski wymiar sprawiedliwości oskarży kogoś o łamanie prawa, bo ten grał w buku netowym. Jestem pewny, że wtedy ten bukmacher wyłoży każdą kasę, żeby oskarżonemu pomóc i w końcu, po latach, wygra sprawę przed jakąś instytucją UE, a polski rząd będzie musiał zapłacić za swoją bezmyślność.

Ciekawie wyglądają kursy na mecz Wisły. U większości buków kurs na 2 i X poszły w dół, ale są też oczywiście sytuacje, gdzie kurs na 1 spada. Wygląda na to, że szykuje się ciekawy mecz. Chyba warto lekko zagrać na 2, bo kurs w okolicach 3,5- 3,75 drogą nie chodzi.
Odpowiedz cytując