Wyświetl pojedynczy post
Patryk_185
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4120
Stary 25.07.2011, 09:23
Wy widzieliście reklamę meczu Wisły a ja reklamę Snajper 3 i programie są Kiepscy i właśnie Snajper 3, a co ciekawe chyba jak Wisła grała ze Skonto to na Polsacie też leciał Snajper ale chyba 2.


Odpowiedz cytując