|
Ostatnio (chyba dla Przeglądu Sportowego) Maaskant się wypowiadał że Boguski zdecydował się zostać choć wie że na pewno bo takiej długiej przerwie nie będzie miał łatwo. Chyba mógłby iść na to wypożyczenie, chociaż może jak Wisła będzie grała w Europejskich Pucharach to może będzie dostawał szanse w lidze.
|