Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2729
Stary 25.07.2011, 09:06
Dziwne ,że wzieliśmy trzeciego bramkarza Kurte,a Maaskant nei zabrał Boguskiego. Boguski chyba bedzie chcial odejsc z Wisły ,choćby na wypożyczenie ,bojak widac perspektyw na gre dla niego nie widać
Odpowiedz cytując