Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
frg
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14610
Stary 25.07.2011, 08:59
flamengista napisał(a):Wyświetl post
http://www.sport.pl/sport-trojmiasto...zie_wazny.html

Niezły absurd, obawiam się że dotyczy to wszystkich klubów.

Przy okazji: dostał ktoś paragon przy kupnie karnetu?
Ja dostałem paragon, ale juz go wyrzuciłem. Przpyominam, że przeciez my dostajemy "potwierdzenie" zakupu w formie naklejki na KK. Swoją droga czemu oni nie mają zaufania do swojego system,u sprzedaży biletów / karnetów? Czyżby sie bali, że ktoś sie włamie do bazy i wpisze sobie karnet na KK?
KSIĘSTWO AZORY - Zawsze wierne Wiśle !!!
Odpowiedz cytując