flamengista napisał(a):

Ja dostałem paragon, ale juz go wyrzuciłem. Przpyominam, że przeciez my dostajemy "potwierdzenie" zakupu w formie naklejki na KK. Swoją droga czemu oni nie mają zaufania do swojego system,u sprzedaży biletów / karnetów? Czyżby sie bali, że ktoś sie włamie do bazy i wpisze sobie karnet na KK?
