|
I przez to, że jakiś trener twierdzi, że Maor spisuje się na innej pozycji lepiej mamy rozwalać sobie taktykę ćwiczoną przez ostatni rok? Maor na środku spisuje się wystarczajaca dobrze...zresztą, nie mozna powiedzieć, ze on gra na środku..przecież on biega po całym boisku...i jak chce to gra na skrzydłach. A jedyne co mozna o nim powiedzieć negatywnie, to to, że wrzutki w pole karne z boku w biegu to on nie ma..
|