Wyświetl pojedynczy post
Zubert_Wisla
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1093
Stary 25.07.2011, 08:15
Osobiście uważam że jeden z lepszych utworów, wrzucanych tutaj ostatnio. Shellerini jak dla mnie to objawienie na polskiej scenie. Zobaczymy co będzie dalej.
Siła to jedność m.in.Paluch, Shellerini, Słoń
http://www.youtube.com/watch?v=6Ziqm...eature=related

Zależy co kto lubi
Odpowiedz cytując