bercik860 napisał(a):

Osobiście uważam że jeden z lepszych utworów, wrzucanych tutaj ostatnio. Shellerini jak dla mnie to objawienie na polskiej scenie. Zobaczymy co będzie dalej.
Siła to jedność m.in.Paluch, Shellerini, Słoń
http://www.youtube.com/watch?v=6Ziqm...eature=related
Zależy co kto lubi