|
Mam nadzieje że Gargułe wystawi trener na środku pomocy a Melex pójdzie na prawe skrzydło.
Kirm obawiam sie że jest za słaby technicznie na ten poziom,ciężko byłoby mu wygrac pojedynki 1 na 1 tym bardziej że jest po kontuzji i pewnie nie jest tak szybki
Ostatnio edytowane przez AYALA : 25.07.2011 o godz. 07:25.
|