Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2722
Stary 25.07.2011, 00:06
Gordian napisał(a):Wyświetl post
"(... ) w kluczowym dla przyszłości klubu meczu" ? Chyba trochę się zagalopowałeś. Za pięć lat ten mecz będzie jedynie wspomnieniem. Nie ważne czy dobrym czy złym, ale tylko wspomnieniem. Zależy od niego tylko i wyłącznie awans do IV rundy el. LM w tym roku. Za 12 miesięcy, jak się dobrze ułoży, też będą puchary. Przyszłość nie jest zależna od tego dwumeczu.

Optymalnie byłoby wstawić Kirma za Małeckiego i nic więcej nie zmieniać. Ewentualnym rozwiązaniem mogłoby być ustawienie Kirma na lewej a Ilieva na prawej, tylko nie wiem czy jest sens ściągać jednego z najlepszych zawodników dwumeczu ze Skonto z jego nominalnej pozycji i wypieprzyć go na drugą stroną boiska.
1. Kirm może grać na prawej, baa, nawet lepiej operuje prawą nogą
2. Od tego meczu sporo zależy, jak go wygramy, to sporo kasy nam wpadnie. A jak nie, to pewnie kogoś sprzedadzą...
Odpowiedz cytując