Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2721
Stary 24.07.2011, 23:45
Coraz bardziej umacniam sie w przekonaniu ze jedziemy tam nie przegrac.
Plan jest taki ;strzelic choc jedna bramke,jak najmniej stracic. A u siebie ewentulane straty odrobic ,i wywalczyc awans.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując