Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2720
Stary 24.07.2011, 23:29
"(... ) w kluczowym dla przyszłości klubu meczu" ? Chyba trochę się zagalopowałeś. Za pięć lat ten mecz będzie jedynie wspomnieniem. Nie ważne czy dobrym czy złym, ale tylko wspomnieniem. Zależy od niego tylko i wyłącznie awans do IV rundy el. LM w tym roku. Za 12 miesięcy, jak się dobrze ułoży, też będą puchary. Przyszłość nie jest zależna od tego dwumeczu.

Optymalnie byłoby wstawić Kirma za Małeckiego i nic więcej nie zmieniać. Ewentualnym rozwiązaniem mogłoby być ustawienie Kirma na lewej a Ilieva na prawej, tylko nie wiem czy jest sens ściągać jednego z najlepszych zawodników dwumeczu ze Skonto z jego nominalnej pozycji i wypieprzyć go na drugą stroną boiska.



Odpowiedz cytując