Teqcontroller napisał(a):

Byłem za nimi od początku turnieju , Paragwaj i tak daleko zaszedł , jeszcze na takim farcie że głowa mała.
Urugwaj !
PS: Maxi Rodrigez czy jak mu tam jest , przecież on chyba z drużyną Liverpoolu jest
|
Bo tam był MAXI PAREIRA! Nie Rogriguez, Ci komentatorzy są niedoinformowani. Tak samo z ostatnią bramką "świetne podanie Gurana..."
E: _ukoL już to powiedział nie zauważyłem.