Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 24.07.2011, 23:03
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Byłem za nimi od początku turnieju , Paragwaj i tak daleko zaszedł , jeszcze na takim farcie że głowa mała.

Urugwaj !

PS: Maxi Rodrigez czy jak mu tam jest , przecież on chyba z drużyną Liverpoolu jest
Bo tam był MAXI PAREIRA! Nie Rogriguez, Ci komentatorzy są niedoinformowani. Tak samo z ostatnią bramką "świetne podanie Gurana..."

E: _ukoL już to powiedział nie zauważyłem.
Ostatnio edytowane przez Fiti : 24.07.2011 o godz. 23:06.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując