Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 24.07.2011, 22:53
Piękny mecz Urugwaju, wygrali w 100% zasłużenie. Mogli wygrać więcej niż 3-0. Wygrała faktycznie najlepsza drużyna w tym turnieju, grająca ładny dla oka, ale i zdyscyplinowany futbol.

Dziwię się, że do sędziowania został wyznaczony Brazylijczyk. Żeby uniknąć narzekań Paragwajczyków, na wszelki wypadek, wolał się nie wychylać. W efekcie zamiast dać karnego i wyrzucić obrońcę, puścił grę. Dobrze, że ten błąd nie wypaczył wyniku.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując