hawkins napisał(a):

Najlepsze rozwiązanie to albo Gargułę za Meliksona i Izrealczyka ustawić na skrzydle, albo (wg. mnie lepsze rozwiązanie) po prostu zastąpić Małeckiego Kirmem lub Boguskim. W ogóle najlepiej byłoby zagrać jeszcze z Nunezem zamiast Sobola/Wilka, ale na takie rozwiązanie się już na pewno nasz coach nie zdecyduje...
|
Zdecyduj się, które rozwiązanie jest w końcu najlepsze
xanti1906 napisał(a):

|
Ja bym z chęcią zobaczył jak prezentuje się Boguski.
|
Ja też, ale nie na tyle, by sprawdzać to w kluczowym dla przyszłości klubu meczu
