Wyświetl pojedynczy post
penia
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2718
Stary 24.07.2011, 22:52
Patrząc na to jak prowadzi zespół Maaskant , to jeśli tylko Kirm bedzie zdrowy to zagra w miejsce Małego.Trener nie lubi eksperymentować w składzie (w tak ważnym meczu, już zwłaszcza),i dlatego stosuje sprawdzone rozwiązania (dlatego uważam że poza wymuszonymi zmianami, nie dokona żadnych zmian) a Kiro takim sprawdzonym zawodnikiem jest.Jeśli chodzi o brak Małego w składzie, to nie zależnie w jakiej by on nie był formie, to zawsze bedzie to dla nas osłabienie,obecnie Patryk jeszcze nie jest w idealnej dyspozycji szybkościowej,więc jego absencja może nie bedzie taka bolesna.Zgadzam się,że brak Małego wymusi zmianę wykonawcy stałych fragmentów gry, i może to przyniesie jakieś korzyści ( choć trzeba przyznać że Patryk pracuje nad poprawą tego elementu, i te dośrodkowania są lepsze, choć daleko im żeby nazwać je dobrymi ).Wierzę w tą drużynę,wierzę że się rozkręcamy i uważam że wygramy 2-1
Odpowiedz cytując