Mam problem z instalacją FMA 11. Instaluje offline, wszystko wydaje się przebiegać prawidłowo ale po wyskakuje komunikat takiej oto treści : "Instalacja produktu Football Manager 2010 została zakończona, ale wystąpiły poważne błędy. Szczegółowe informacje znajdują się w pliku dziennika instalacji". Dodam, że mam Windowsa 7 32 bit, bardzo proszę o pomoc
