1q2 napisał(a):

Brak Małeckiego to duże wzmocnienie, w końcu zagramy zespołowo!.Oprócz tego bankowo Jovanovic za tego kalekę Jaliensa, albo Bunoza. albo nie - Jovanovic za Lameya a Bunoza za Jaliensa.Paljic won - za niego Diaz, Melikson na bok, Sobol ława , za nich Jirsak i Garguła, albo nie - Garguła i Nunez...lepiej i jeszcze atak - raczej Genkov ale może być Biton a w sumie Biton to faktycznie na boku kosztem Ilieva, a w sumie Ileva można do ataku, zamiast Garguły w pomocy.
Tak to widzę!
|
A kto na bramkę? Ja daje Kurto
Za Małego widzę jedynie Kirma o ile on jest w stanie grać tz nic go nie boli, nic nie ciągnie itp.
Dobrze że jest Iliev, bo jest w stanie coś zrobić z niczego, pójść na wariata jak tamci staną 9 w 16. Ale coś mi się wydaje że będzie to jedno wielkie męczenie buły.
Nie przegrać i będzie dobrze. Nie przegrać i strzelić gola będzie super.