Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2715
Stary 24.07.2011, 22:07
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Brak Małeckiego to duże wzmocnienie, w końcu zagramy zespołowo!.Oprócz tego bankowo Jovanovic za tego kalekę Jaliensa, albo Bunoza. albo nie - Jovanovic za Lameya a Bunoza za Jaliensa.Paljic won - za niego Diaz, Melikson na bok, Sobol ława , za nich Jirsak i Garguła, albo nie - Garguła i Nunez...lepiej i jeszcze atak - raczej Genkov ale może być Biton a w sumie Biton to faktycznie na boku kosztem Ilieva, a w sumie Ileva można do ataku, zamiast Garguły w pomocy.

Tak to widzę!
A kto na bramkę? Ja daje Kurto

Za Małego widzę jedynie Kirma o ile on jest w stanie grać tz nic go nie boli, nic nie ciągnie itp.

Dobrze że jest Iliev, bo jest w stanie coś zrobić z niczego, pójść na wariata jak tamci staną 9 w 16. Ale coś mi się wydaje że będzie to jedno wielkie męczenie buły.

Nie przegrać i będzie dobrze. Nie przegrać i strzelić gola będzie super.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując