Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19300
Stary 24.07.2011, 22:04
Stadion Korony to jest jeden żelbetonowy klocek, kibel w porównaniu z naszym stadionem.
W Poznaniu od Środka całkiem ciekawy stadionik i fajna akustyka...i jeszcze ten kondom zamiast dachu
Odpowiedz cytując