Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
LeszekABG
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
5496
24.07.2011, 21:49
Ktoś miał problem z Polską ligą z tym update? Wyskakuje ostrzeżenie, że za dużo zespołów w 1. lidze i nie mogę Polskiej ligi wybrać do grania.
LeszekABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LeszekABG
Znajdź inne posty napisane przez LeszekABG