Kamson napisał(a):

Zainstalowałem przed chwilą FMa 11 na laptopie (system Vista). Zainstalowałem po kolei patche (11.1.0, 11.2.0, 11.2.1, 11.3.0). Ściągnąłem też zimową aktualizacje składów. Podczas włączania gry wyskakuje mi taki błąd:
a po nim seria podobnych. O co chodzi i jak to naprawić?
|
tak na przyszlosc... nie musisz instalowac wszystkich patch'y, wystarczy tylko ten ostatni... juz posiada w sobie poprawki z poprzednich...
pzdr