Wyświetl pojedynczy post
raztaman
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5494
Stary 24.07.2011, 21:41
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Zainstalowałem przed chwilą FMa 11 na laptopie (system Vista). Zainstalowałem po kolei patche (11.1.0, 11.2.0, 11.2.1, 11.3.0). Ściągnąłem też zimową aktualizacje składów. Podczas włączania gry wyskakuje mi taki błąd:
a po nim seria podobnych. O co chodzi i jak to naprawić?
tak na przyszlosc... nie musisz instalowac wszystkich patch'y, wystarczy tylko ten ostatni... juz posiada w sobie poprawki z poprzednich...
pzdr
Odpowiedz cytując