MatMario napisał(a):

|
Stadion Korony jest lepiej wykończony... Kiedy to tam zabudowali wszystkie trybuny dokoła?
|
wykończony jest.... chodzi o wykończeniówkę....

ładniej połozona farba, schowane kable.... wykończeniówka.
To, że to cztery gole trybuny bez praktycznie żadnej infrastruktury
http://stadiony.net/pictures/stadium...y_kielce19.jpg to nieważne