vaazon napisał(a):

|
Jeśli Kirm jest gotowy do gry od początku, to on powinien zagrać za Małeckiego. W przypadku gdy nie jest przygotowany optymalnie - Garguła na ofensywnego środkowego pomocnika, a Melex na skrzydło.
|
Ja jestem zdania, że Boguski jest od Kirma lepszy. Biorąc pod uwagę, że jest dłużej w treningu, a Kiro jeszcze do niedawna był niewiadomą, to prędzej wyjdzie ten pierwszy.
Najgorsza moim zdaniem opcja (z realnych) to Garguła za Małeckiego. Jest także szansa, że na lewej obronie zobaczymy Diaza (sądzę, że o tym mówił trener mówiąc o zmianach w składzie), więc wtedy Paljić mógłby zagrać z przodu. Swoją drogą: Lamey - Jaliens, Chavez - Diaz... niby z komunikacją byłoby lepiej (dwa języki zamiast potencjalnych czterech), ale 4 murzynów na cztery miejsca w obronie to nie do końca to co by mnie cieszyło.