Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
Pancratius
Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
11
24.07.2011, 21:22
Simao1
napisał(a):
http://www.weszlo.com/blog/17
Niestety czytając to forum można dojść do takich wniosków.Przyznam szczerze że sam często marudzę.
Pancratius
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pancratius
Znajdź inne posty napisane przez Pancratius